Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /www/doc/www.mab-sro.eu/www/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 21

O společnosti

Naše společnost zahájila svou činnost v roce 1998, dne 26. května a od té doby již uplynula spousta času, získali jsme spousty zkušeností a nejsme již nováčky v oboru. Máme za sebou řady spokojených společností od těch nejmenších klientů až po skutečné giganty, i když těch bylo opravdu jen pár. Podstatné však je, že jsme se vždy drželi svých zásad a vždy dodrželi to, co jsme zákazníkovi slíbili, ačkoliv začátky nebyly vůbec jednoduché. To však zajisté ví každý sám, ze své vlastní zkušenosti.

Na trhu již působíme 18 let a potkala nás za tu dobu spousta změn, důležitých rozhodnutí, ale vždy naše společnost vše ustála bez problémů. Za tu dobu jsme měli tu možnost se zaměřit na činnosti, které umíme nejlépe a dokážeme tak vyjít nejlépe vstříc potřebám zákazníka. Vždy jsme se drželi svých zásad a to především:

  • Diskrétnost, loajalita a osobní přístup
  • Vysoké pracovní nasazení a profesionální poradenský servis
  • Dodržování dohodnutých podmínek a vysoká kvalita zboží a služeb
  • Zodpovědnost a časová flexibilita dle potřeb klienta
  • Vysoká úroveň zabezpečení s využitím moderních technologií

 

I nadále tu budeme pro Vás a budeme svědomitě plnit své závazky, abychom spolu i nadále mohli bezproblémově spolupracovat. Těšíme se i na nové klienty, kteří by o naše služby projevili zájem. 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes